Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ
Будівельний аудит

Інженер технічного нагляду

У процесі будівництва замовник щодня приймає важливі рішення щодо якості, вартості та інших параметрів будівельного процесу.
Важко приймати подібні рішення самостійно - в умовах дефіциту часу чи браку відповідного досвіду? Шукаєте експерта, який глибоко знає будівельну галузь та має великий досвід реалізації будівельних проєктів різної складності? Вам на допомогу прийдуть інженери-консультанти Win Experts.
 
Інженер-консультант супроводжуватиме ваш будівельний проєкт на усіх стадіях, від передпроєктної до етапу адміністрування проєкту, консультуватиме щодо цілого спектру питань, пов’язаних з будівництвом чи ремонтом об’єкту, та контролюватиме вчасне виконання та якість робіт підрядниками.
 
Крім цього, фахівці Win Experts оцінять якість будівельних матеріалів та проконтролюють їх використання будівельниками. Разом з Win Experts ви уникнете недоцільних витрат і реалізуєте проєкт будівництва якісно і безпечно.


Технічний нагляд за будівництвом


Будівельні роботи вимагають великої кількості фінансових інвестицій, які мають чітку звітність з боку підрядника. Власник чекає закінчення робіт в найкоротші терміни і з мінімальною вартістю, адже чим швидше об'єкт буде введений в експлуатацію, тим швидше він почне давати прибуток. Але найчастіше початковий кошторис підлягає перерахунку, відбувається зміна економічного ефекту.

Аудит будівельного об'єкта являє собою цілий комплекс послуг, що дозволяють дати реальну оцінку стану будівництва, відповідності проекту, прийняти подальше рішення щодо найефективнішого шляху розвитку.


Група компаній Win Experts - ваш надійний помічник в технічному аудиті


Основні напрямки діяльності нашої компанії в цьому напрямку представлені нижче:
 • технічний аудит будівельних об'єктів і планованих проектів;
 • оцінка незавершених будівництв. Цей напрямок допомагає незалежно оцінювати ринкову вартість недобудованого об'єкта і визначає подальшу економічну вигоду;
 • аудит готових будівель і споруд. Ця оцінка проводиться перед покупкою житлового комплексу з метою виявлення дефектів і необхідності проведення ремонту.

Основним завданням технічного нагляду за будівництвом є виключення нецільового використання фінансової бази, повний аналіз відповідності та достовірності характеристик будівельного об'єкта необхідним параметрам, вивчення кошторису для визначення графіка та обсягу необхідних грошових впливів. Вартість технічного нагляду за будівництвом відносно невелика, але дає замовнику впевненість у цільовому напрямку грошових коштів і нормальному ході будівництва.


Як відбувається аудиторська перевірка в Win Experts


Порядок проведення технічного нагляду фахівцями нашої компанії включає в себе сукупність аналізу наступних параметрів:
 1. Аналіз на повноту і якість всієї документації: проектної, виконавчої, дозвільної, а також перевірка наявності всіх необхідних документів.
 2. Оцінка третьою стороною кількості виконаних робіт.
 3. Відповідність кошторису реальним ринковим цінам.
 4. Перевірка якості робіт підрядника й об'єкта в цілому.
 5. Розрахунок вартості закінчення забудови.
 6. Видача рекомендаційних документів і розробка плану подальших дій.
Після закінчення технічного нагляду за наданням послуг з поточного ремонту компанією Win Experts замовник отримує на руки докладний звіт, в якому представлені заздалегідь обумовлені параметри перевірки.


Класифікація будівельних об'єктів за ступенем наслідків


Перед початком проведення будівництва важливо оцінити подальші наслідки від нього. В Україні введена така класифікація;
 • СС1 (невеликі наслідки)
 • СС2 (середні)
 • СС3 (значні).
Як правило, всі великі будівництва підпадають під третю категорію. Вони вимагають великої кількості погоджень з боку місцевої влади, дозволів підрядника та значних грошових інвестицій. Варто відзначити, що роботи з модернізації дорожнього покриття також підлягають перевірці. Тому технічний нагляд за будівництвом доріг СС3 є затребуваною послугою.


Для чого проводиться технічний нагляд за будівництвом доріг?


Даний вид аудиту дозволяє переконатися інвестору, що при проведенні будівельних робіт підрядник буде дотримуватися заздалегідь обумовлених термінів і обсягів фінансування, а всі зміни в початковому проекті були викликані форс-мажорними ситуаціями і не мають відношення до крадіжки коштів.


Визначення коду для оподаткування


Бухгалтерська документація для власника будь-якої організації є чи не найбільшимї головним болем. Від встановленого коду податкової документації залежить процентна ставка податку. Визначення коду будівництва для оподаткування необхідно проводити з максимальною відповідальністю, адже варто знати, що в деяких ситуаціях можна значно заощадити на цій статті витрат. Але варто зазначити, що цим повинен займатися професіонал. Адже завжди має відбуватися обґрунтування коду будівництва для оподаткування, і не можна його просто взяти з найменшою податковою ставкою.

У штат працівників Win Experts входить ціла команда грамотних бухгалтерів, які допоможуть вирішити це питання відповідно до букви Закону і обґрунтувати максимально вигідний код.


Win Experts працює в найбільших містах України


Фахівці компанії Win Experts проводять роботи в таких регіонах:
 • Київ;
 • Львів;
 • Одеса;
 • Полтава;
 • Вінниця;
 • Тернопіль.


Win Experts - найкраща група компаній для незалежного аудиту


Наша компанія має за плечима величезний досвід в проведенні технічного нагляду за будівельними роботами і успішно працює на ринку вже більше 10 років. У штаті наших співробітників працюють виключно сертифіковані інженери технічного нагляду в Києві з відповідною освітою і кваліфікацією. Розрахунок вартості технічного нагляду можна зробити після вивчення базової документації та візуальної оцінки об'єкта. Компанія Win Experts має атестат від Держмайна, що є підтвердженням високого рівня компетенції. Для замовлення послуги технічного нагляду за будівництвом можете зв'язатися з нами за номером +38 (044) 223 33 58 або залишити заявку в формі зворотного зв'язку.


Відповіді на питання

Чим займається технагляд?

Технагляд займається перевіркою всієї звітної документації на відповідність реальному стану справ і вимогам законодавчих актів. У тому числі особлива увага приділяється фінансовій складовій з метою виявлення та недопущення розкрадання.

Відповідальність технагляду в будівництві

Під час проведення технагляду третьою стороною дається незалежна оцінка стану будівництва. Це дуже важливо, оскільки така компанія несе відповідальність за об'єктивність складеного звіту.


Які функції технічного нагляду в будівництві?

Основною функцією технічного нагляду на будівництві є оцінка реального стану будівництва, відповідність встановленому плану проведення робіт, вивчення кошторисної документації для розгляду фінансової сторони на предмет раціонального застосування виділених коштів. Після цього видається звіт з рекомендованими подальшими діями для оптимального завершення будівництва.

Бажаєте замовити послугу "Інженер технічного нагляду" ?
Телефонуйте за номером 044 22 333 58 чи тисніть кнопку нижче, і ми з радістю вам допоможемо!
Замовити послугу
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта