Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ
ПРОЄКТУВАННЯ ТА КОНСАЛТИНГ

Технічний паспорт (Проєктування)

Проєктування – один з найважливіших етапів будівництва. Від точності і продуманості проєктних рішень залежить ефективність реалізації інвестиційного плану.
Послуга проєктування включає в себе розробку усіх розділів проєктної документації:
 
 • Загальні положення: вихідні дані, пояснювальна записка, інженерні вишукування, техніко-економічні показники, споживання основних ресурсів, стадії будівництва;
 • Архітектурні рішення: генплан, зовнішній вигляд будівлі;
 • Конструктивні рішення будівлі і вузлів;
 • Схеми інженерних мереж: водогін, каналізація, опалення, електрика тощо;
 • Специфікації матеріалів та обладнання.
 
Відсутність або низька якість хоча б одного з розділів може значно нашкодити та затягнути у часі будівництво об’єкту. Саме тому важливо замовляти розробку усіх розділів проєктної документації у досвідченого та відповідального виконавця.

Технічний паспорт (проектування) в Україні


Жодна будівля не може бути побудована та введена в експлуатацію без наявності технічного паспорту. Технічним паспортом називають портфель документів, який містить повну інформацію про план та опис об’єкта, технічні характеристики, місцезнаходження, які будівельні матеріали використовувалися під час будівництва та інше.

Для чого потрібен технічний паспорт?


Коректне складання технічного паспорту будівлі – запорука відсутності проблем з правом власності на неї та її експлуатацією. Під час створення цього портфелю документів команда наших спеціалістів приділяє особливу увагу технічному стану самої будівлі, її параметрам та безлічі інших параметрів, які будуть відображені у технічному паспорті будівлі. У багатьох випадках паспорт технічного стану будівлі споруди є основним документом для робот із самою спорудою.

Зокрема, він часто використовується під час:
 • приватизації житла/споруди;
 • укладення договору купівлі або продажу;
 • оформлення спадщини;
 • коли будівля змінює своє призначення, наприклад переведення із житлового фонду до нежитлового;
 • виділення частки одному із власників/нащадків;
 • для розгляду справ у суді.

Проте технічний паспорт на будівлю не є документом, який надає права на володіння нею.


Як проводиться процедура оформлення/створення технічного паспорту?


Перш за все процедура виготовлення технічного паспорту на будівлю починається з ініціативи власника на створення даного документа. План створення технічного паспорту в нашій компанії складається з наступних кроків:
 1. Консультація. Під час якої власник або спадкоємці будівлі (за наявністю документів, що підтверджують їх/його право на створення даного документа) звертаються до нашої компанії з проханням створити подібний документ.
 2. Складання та підписання договору на надання відповідних послуг.
 3. Виїзд інженера або групи інженерів, які роблять заміри та дослідження будівлі. При цьому власник забов’язаний забезпечити повний доступ до будівлі/приміщення.
 4. Створюється паспорт технічного стану будівлі.

Для юридичних осіб порядок здійснення створення технічного паспорту має такий самий алгоритм, проте для укладання угоди може доповнюватися додатковими документами. Для дослідження квартир або приміщень у багатоквартирних будинках процедура створення цього паспорту у багатьох випадках обмежується лише проведення замірів, так як основна інформація про електричні мережі, водопостачання та інші технічні особливості є в самому технічного паспорту будинку. Якщо ж дана споруда стоїть окремо від інших, наприклад, гараж або приватний будинок, то всі дослідження проводяться у повній мірі.


Чим привабливі послуги нашої компанії у створенні даного документа?


Перш за все, наша компанія орієнтована на якість виконання роботи.  Перевагами роботи з нашою компанією є:
 1. Консультація з приводу того, як отримати технічний паспорт в нашій компанії є цілком безкоштовною, не дивлячись на те, чи скористається людина/компанія нашими послугами, чи ні. Її можна отримати як за телефоном, так і звернувшись до нашого офісу.
 2. Ми лояльні до клієнтів, а тому сплата послуг може бути розділена на декілька етапів.
 3. Можливість замовлення створення технічного паспорту «під ключ». Мається на увазі повна відсутність клієнта від час створення технічного паспорту.
 4. При необхідності можливе повне інформування клієнта щодо процесу створення технічного паспорту.
Причому такі умови створення даного пакету документів однакові на всій території України, незважаючи на географію. Працюємо в таких містах України: Одеса, Харків, Полтава, Київ, Дніпро.


Відповіді на запитання


Як довго робиться технічний паспорт?


Процедура створення технічного паспорту цілком залежить від розташування, розмірів, технічних особливостей будови, наскільки буде легкий доступ до цієї споруди та інших параметрів. Наприклад, створення технічного паспорту для квартири в середньому буде займати не більше 1-2 робочих днів, а для приватного будинку - не більше 2-х робочих днів. Хоча на практиці на експерти роблять дану документацію за 1 день.

Де заказати технічний паспорт?


Згідно з діючим законодавством України, зробити технічний паспорт будівлі/квартири можна або у державному органі БТІ, або ж у будь-якій іншій приватній організації, наприклад, як наша. Проблема полягає в тому, що в державному органі доведеться очікувати своєї черги, коли спеціаліст буде мати час на здійснення технічного дослідження. Замовити технічний паспорт на будівлю у Києві за вигідною ціною можна в нашій компанії.

Які документи потрібні для замовлення технічного паспорта?


Перелік документів невеликий, але їх наявність є обов’язковою. До обов’язкових документів належать:
 • документи самого власника (для фізичних осіб – ідентифікаційний код та паспорт, для юридичних осіб – портфель установчих документів
 • документи, що підтверджують право власності на даний об’єкт власності;
 •  якщо будівля нова, то має бути доданий пакет документів на будівництво;
 • за наявністю - старий технічний паспорт (необов’язково).


Бажаєте замовити послугу "Технічний паспорт (Проєктування)" ?
Телефонуйте за номером 044 22 333 58 чи тисніть кнопку нижче, і ми з радістю вам допоможемо!
Технічний паспорт (Проєктування)
Замовити послугу
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта