Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Експертиза проєктів

Експертиза міцності,
надійності,
довговічності

Найважливішим напрямком комплексної експертизи проєктної документації є експертиза міцності, надійності, довговічності об’єктів будівництва, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення.  
Параметри міцності, надійності та довговічності без перебільшення є ключовими, адже вони – запорука безпеки майбутньої будівлі і людей, які у ній перебуватимуть.
Саме тому виконання цієї послуги варто довірити беззаперечним професіоналам, які зможуть визначити якість проєктних рішень і знайти можливі відхилення від необхідних норм, а значить – забезпечити надійність та безпеку майбутнього об’єкту будівництва.

Експертиза якості будівництва в Україні


Перевірка таких параметрів, як міцність та надійність, є обов’язковою процедурою як для тільки побудованих споруд/будівель, так і вже для тих, які давно побудовані. Проводити дану процедуру мають фахівці, які мають певні знання, вміння та навички.

Що мається на увазі під проведенням експертизи якості будівництва?


Під даним поняттям слід розуміти виявлення та фіксацію дефектів, які були допущені протягом будівництва, а також виявлення порушень і відхилень від проектної документації. Тобто дана експертиза націлена на виявлення помилок, які були допущені під час будівництва. Після чого дається загальна оцінка виконаних будівельних робіт.

Коли проводити експертизу якості будівництва доцільно?


Проводити дану перевірку слід як під час самого будівництва, так і під час оцінки нерухомості перед її придбанням. Найчастіше таку перевірку роблять у таких випадках:
 • коли виникають суперечки між замовником та виконавцем (компанією-будівником
 • перед початком реконсервації недобудованого об’єкту та, у рідких випадках, перед початком реконструкції або капітальним ремонтом;
 • коли необхідна перевірка якості будівництва внаслідок виникнення аварійної ситуації або ж іншої шкоди, яка була здіяна внаслідок пожежі, зливи або інших обставин непередбачених обставин.

Нерідко така перевірка замовляється під час самого будівництва як контролюючий орган компанії – будівника.

Поняття експертизи надійності будівництва


Разом з поняттям якісної експертизи завжди паралельно проводиться експертизи надійності та міцності. Дані поняття є головними для будь-якої споруди, а тому експертиза міцності будівництва та експертиза надійності об’єктів будівництва просто необхідні. Під експертизою міцності будівництва слід розуміти дослідження теоретичної та практичної міцності матеріалів, які використовуються. Зокрема, мова йде про дослідження міцності несучих балок та опорних елементів.

Експертиза надійності об’єктів будівництва передбачає дослідження плану самої будівлі. Тобто експертами досліджується планбудівлі, як вона буде витримувати природні та заплановані навантаження.

Як відбувається експертиза якості будівництва?


Експертиза якості будівництва починається з технічного завдання від замовника, яке передбачає не тільки виконання самих робіт а й аналіз плану самої будівлі. Сама експертиза будівництва протікає за наступними етапами:
 1. Прийом заявки від замовника на проведення експертизи.
 2. Виїзд експертної групи для оцінки робіт.
 3. Підписання договору на проведення експертизи якості будівництва.
 4. Проведення експертизи.
 5. Видача заключного положення експертизи з оцінкою експерта.

Більшу частину часу наші експерти приділяють пошуку типових помилок, які допускаються під час будівництва, наприклад, невідповідність укладення балок, заміна будівельних матеріалів тощо. Механізм проведення експертизи нашою компанією проводиться однаково на будь-якому об’єкті незалежно від місця розташування в Україні: Одеса, Харків, Полтава, Україна, Київ, Дніпро чи будь-яке інше місто.

Можливі проблеми, які можуть виникнути при відсутності контролю якості будівництва


З малою вірогідністю можна стверджувати, що відсутність поточної експертизи якості будівництва не буде мати відповідних наслідків. Зокрема, якщо її взагалі не проводити (ані впродовж будівництва, ані після його завершення), то можливі такі наслідки:
 • тріщини в фундаменті;
 • порушення міцності конструкції;
 • нерівномірна осадка будівлі;
 • підміна будівельних матеріалів більш дешевими та інше.

Це лише малий список наслідків, які можуть бут виявлені за допомогою експертизи якості будівництва

Бажаєте замовити послугу "Експертиза міцності,
надійності,
довговічності
" ?
Телефонуйте за номером 044 22 333 58 чи тисніть кнопку нижче, і ми з радістю вам допоможемо!
Замовити послугу
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта