Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Експертиза проєктів

Експертиза кошторису
проєкту

Кошторис проєкту – це частина комплексу проєктної документації, яка визначає загальну вартість майбутнього об’єкту будівництва.

В коректності кошторисної документації зацікавлений, перш за все, замовник будівництва або інвестор, який бажає уникнути необґрунтованих витрат і реалізувати економічно ефективний проєкт.

 

Професійно виконана експертиза кошторису дозволяє усім учасникам будівництва застрахувати себе від загроз фінансового та технічного характеру, які можуть виникнути в ході будівництва.

 

Експертиза кошторису передбачає оцінку капітальних вкладень, а також аналіз прямих та накладних витрат. Важливим етапом експертизи є визначення собівартості будівельної продукції.

Що таке кошторис та які його особливості

Кошторис – це сукупність документів, що показують зміст проекту, обґрунтовують його доречність і потенціал до реалізації. Це документація, що складається з графічних і текстових елементів, які окреслюють коло архітектурних, функціональних, конструктивних і технічних рішень, які гарантують обґрунтовану оцінку вартості будівництва. Грамотна експертиза кошторисів дозволяє зекономити кошти (відмовившись від занадто дорогих робіт або матеріалів), не нашкодивши загальній якості проекту.

Українське законодавство «Про регулювання містобудівної діяльності» в ст. 31 окреслює ряд об’єктів, обов’язкових до перевірки кошторисної документації:

 1. Проекти з середнім (СС2) і великим (СС3) класом відповідальності.
 2. Проекти, що будуються на геологічно і техногенно важкій місцевості, потребують додаткової перевірки на міцність і довговічність.
 3. Проекти кошторисною вартістю понад 300 000 грн., профінансовані державою або ж коштами під державні гарантії.


Етапи кошторису

Сама експертиза кошторису проходить за такою послідовністю:

 1. Замовник надає офіційний запит через лист до організації з бажанням проінспектувати певний кошторис, надаючи при цьому весь необхідний пакет документів. На основі цих даних розраховується вартість майбутньої експертизи.
 2. Дипломований фахівець проводить експертизу документації.
 3. Після ліквідації зауважень від фахівця замовником спеціаліст проводить повторний аналіз.
 4. Коли проект вже відповідає всім нормам і стандартам, спеціаліст всю необхідну інформацію з висновками формує в експертну оцінку.


Чому варто замовляти саме в нас

Наш сервіс щорічно надає майже 6000 фахових експертиз (в тому числі дуже складних проектів, таких як стадіон Спартак, зала засідань Будинку Уряду та ін.), що розробляються понад  200 атестованими професіоналами з 10-річним досвідом роботи. Ми працюємо в Одесі, Харкові, Дніпрі, Полтаві, Кременчуці, Вінниці і ручаємося за 100%-ву якість, будь то, наприклад, перевірка вартості київського будівництва або ж інспекція вартості львівських будівельних робіт. Тільки у нас разом зі львівською кошторисною перевіркою ви отримуєте всебічну підтримку наших консалтинг-спеціалістів, які професійно вас проконсультують виходячи з реалій місцевого (львівського) ринку.

Відповіді на запитання

Перелік документів для експертизи кошторису?

 1. Лист-звернення.
 2. Анкета замовника.
 3. Проектна документація.
 4. Сертифікат головного виконавця.

Як правильно подавати кошторис на експертизу?

 1. Зателефонувати за номером (044) 2233358.
 2. Подати необхідні документи, отримати від експертів оцінку вартості робіт і підписати договір.
 3. Дочекатися, коли експерти розглянуть документи і сформують свої зауваження.
 4. Спираючись на зауваження, зробити відповідні правки в кошторисній документації.
 5. Отримати від наших спеціалістів експертний висновок.

Яка вартість експертизи кошторису?

Дзвоніть за вказаними на сайті телефонами, і консультанти магазину дадуть відповіді на питання щодо вартості послуги.Бажаєте замовити послугу "Експертиза кошторису
проєкту
" ?
Телефонуйте за номером 044 22 333 58 чи тисніть кнопку нижче, і ми з радістю вам допоможемо!
Замовити послугу
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта