Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ

Новини

08
жовтня 2020
Експерти Win Experts взяли участь у вебінарі «Актуальні питання планування території ОТГ»
Група компаній Win Experts не може залишатися осторонь важливих процесів розвитку країни, саме тому наші експерти активно співпрацюють з Національним експертно-будівельним альянсом України, який займається просвітництвом у питаннях будівництва, архітектури та містобудування.
29
вересня 2020
Відтепер можна надсилати в експертизу проєкти в електронній формі, завірені електронним цифровим підписом
Цифровізація експертно-будівельної галузі триває! Відтепер є можливість надсилати в експертизу проєкти в електронній формі, завірені електронним цифровим підписом без паперового супроводу
24
вересня 2020
Мінрегіон тестує першу чергу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва
Діджиталізацію не спинити! Win Experts крокує в ногу з часом, доєднавшись до цифрових ініціатив Національного експертно-будівельного альянсу України в галузі експертизи
18
вересня 2020
Цифровізація експертної галузі: захищаємо свої експертні звіти від підробки
Група компаній Win Experts, а саме ТОВ «Проексп», яке входить до її складу, зіштовхнулась з неприємною і небезпечною ситуацією
07
серпня 2020
Фахівці ГК Win Experts дали практичні поради щодо проєктування, експертизи та технічного нагляду
6 серпня відбулась online-зустріч «Корисні поради від експертів щодо комплексу питань з проєктування, експертизи та технічного нагляду у будівництві», яку спільно організували Національний експертно-будівельний альянс України та Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів.
30
червня 2020
Win Experts проходить процедуру сертифікації відповідно до міжнародного стандарту DEKRA ISO 9001:2015

Група компаній Win Experts проходить процедуру сертифікації відповідно до міжнародного стандарту DEKRA ISO 9001:2015. Органом сертифікації є німецький концерн DEKRA – всесвітньо визнана організація, яка надає експертні і технічні послуги на ринку України.

26
червня 2020
Win Experts впроваджує цифрову систему захисту експертних висновків
Win Experts прагне бути новим стандартом в експертно-проєктному напрямку, особливо в питаннях, які стосуються безпеки та захисту від фальсифікацій. Тож група компаній Win Experts приєднується до ініціативи Національного експертно-будівельного альянсу України і впроваджує систему захисту експертних висновків за допомогою унікальних DataMatrix-кодів за технологією Blockchain.
23
червня 2020
Переводимо експертні висновки у цифровий формат
Діджиталізація усіх процесів є не просто сучасним трендом, а вимогою часу. Група компаній Win Experts оперативно реагує на зміну реалій навколо себе та активно впроваджує цифрові технології у свою діяльність.
17
червня 2020
Win Experts взяли участь в онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі України»
З 15 по 19, 23 та 30 червня триває Всеукраїнський онлайн-марафон «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі 2020».
Підписатися на новини
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку