Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Експертиза проєктів

Комплексна
експертиза проектів будівництва

Фахівці групи компаній Win Experts допоможуть вам провести комплексну експертизу проєктної документації для об’єктів класів СС2 та СС3 за такими напрямками:
 • Міцність, надійність, та довговічність будівель
 • Безпека експлуатації та інженерія
 • Санітарна, епідеміологічна безпека, охорона праці, екологія
 • Пожежна і техногенна безпека
 • Енергоефективність
 • Кошторис проєкту


Експертиза проекту будівництва та ремонту


Комплексна експертиза проекту будівництва – це колосальна відповідальність, адже від рішень, які поміщені в проект, залежить міцність і надійність майбутньої будівлі, а значить, здоров’я та життя людей. Комплексна експертиза проекту орієнтована на викриття проектних помилок з подальшим їх доопрацюванням.


Експертиза  міцності , надійності, довговічності


Міцність і довговічність будівлі напряму залежать від характеристик і якості тих матеріалів, з яких вона збудована. Різні матеріали мають різні властивості, які можуть по-різному проявлятися за певних умов і, як наслідок, по-різному впливати на загальну міцність споруди. Спеціалістам треба врахувати цілий ряд властивостей матеріалів: пластичність, крихкість, жорсткість, опір до удару, водопроникність і морозостійкість. Фахівці мають розрахувати як різні чинники (літня спека, зимовий мороз, ремонт, особливості місця забудови і т.д.) можуть вплинути на ці властивості і як це позначиться на будівлі загалом. При виявлені недоліків міцності експерт запропонує варіанти вирішення проблеми.

Інспектуються не тільки нові споруди, експертиза проекту капітального ремонту має не менше значення і проводиться тільки фаховими спеціалістами за спеціальним робочим проектом, що складається з:
 1. Загальної пояснювальної записки.
 2. Архітектурних рішень.
 3. Технологічних рішень.
 4. Рішень спец-обладнання.
 5. Плану організації капітального ремонту.
 6. Відповідного кошторису .


Екологічна та протипожежна експертиза


Окрім міцності своєї конструкції, споруда повинна відповідати нормам екологічної та протипожежної безпеки. Експерт ретельно перевіряє: наявність у майбутній споруді всіх необхідних пожежних виходів і здатність матеріалів конструкції до вогнестійкості – властивості витримувати високі температури і не втрачати своєї міцності. У разі значного відхилення від норми спеціаліст може запропонувати використовувати вогнетривкі матеріали, що не горять і не тліють. Але не тільки вогонь може нашкодити людині та навколишньому середовищу. Особливо це стосується споруд з великим (СС3) класом відповідальності, в яких розміщаються об’єкти різного роду промисловості, де використовується різні хімічні та паливні складові, які можуть нести загрозу навколишній екології.

Тут спеціалістам треба буде врахувати певні нюанси:
 1. Наскільки сильно дана будова може нашкодити екології.
 2. Які інженерні рішення зможуть зменшити негативний вплив.
 3. Як ці рішення можуть відбитися на інших аспектах проекту (фактору міцності, протипожежному, фінансовому і т.д.).
 4. Як знайти «золоту середину» між різними аспектами та забезпечити повноцінне функціонування даного об’єкта.
Після міцності та безпечності важливе місце посідає енергоефективність майбутньої споруди, особливо це відчувається в зимову пору року, коли в будинку недостатньо тепло, але платіжки за тепло приходять чималі. Щоб не обігрівати вулицю і в майбутньому зберегти гроші замовника, енергоспеціаліст мусить врахувати ряд факторів:
 1. В якій кліматичній зоні буде будуватися об’єкт.
 2. Яка сфера його застосування.
 3. Які конструктивні особливості майбутньої будівлі.
 4. Чи будуть альтернативні джерела енергії на об’єкті.
 5. З яких матеріалів буде будуватися об’єкт.

Під самий кінець йде розгляд кошторису, можливості зекономити кошти, не нашкодивши загальній якості проекту.


Чому варто замовляти саме в нас


Ми – організація з 10-ти річним досвідом роботи, зі штатом понад 200 акредитованих професійних співробітників і досвідом роботи на таких складних об’єктах, як Національна опера України, житомирський стадіон «Спартак», львівська вулиця Шевченка і т.д. Ми працюємо в Київ, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Кременчук, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Ви можете бути впевненими в 100%-му результаті, хоч це, наприклад, проект у Києві або ж вінницька експертиза проектної документації. Окрім цього, наші спеціалісти надають професійні консультації щодо консалтингу. Вартість необхідної для вас експертизи ви можете прорахувати на сайті за допомогою спеціального опитувальника або зателефонувати чи замови дзвінок нашого спеціаліста.

Бажаєте замовити послугу "Комплексна
експертиза проектів будівництва
" ?
Телефонуйте за номером 044 22 333 58 чи тисніть кнопку нижче, і ми з радістю вам допоможемо!
Замовити послугу
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта