Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ
Будівельний аудит

Енергоаудит будівель

Дуже часто ми витрачаємо даремно величезну кількість енергії та коштів на її оплату тільки через те, що не контролюємо джерел втрат енергії у будівлях, які нам належать. Виявити основні витратні статті в енергетичному балансі споруди - одне із завдань енергоаудиту. 
Енергоаудит передбачає обстеження теплоізоляційної оболонки та інженерних систем будівлі, виявлення джерел втрати енергії, оцінює ефективність використання паливно-енергетичних ресурсів та надає рекомендації щодо того, як знизити витрати та зробити будівлю більше енергоефективною.

Відповідальне ставлення до енергозбереження та економного використання енергоресурсів – це виклик часу, актуальний тренд та один зі шляхів суттєвої економії коштів на підприємствах та в установах. Замовляйте енергоаудит у Win Experts та крокуйте в ногу з часом!

Енергоаудит споруд в Україні

Енергоаудит споруд – це аналіз будівлі кваліфікованим енергоаудитором з метою виявити джерела та рівень недоцільного використання енергетичних запасів будівлі, а також відповідно до цих даних розробити комплексні рекомендації, як підвищити рівень енергоефективності будівлі.

В реаліях сучасної України переважна більшість будівель вже застаріла і перебуває в незадовільному технічному стані або ж була збудована з недотриманням норм енергоефективності. Як наслідок, колосальний марнотратний  «обігрів вулиці», а не житла, який виливається у величезні платіжки за тепло та зайве навантаження на котельні.

Тому, щоб енергоаудитор міг правильно виконати свою роботу, йому доводиться брати до уваги такі фактори:
 1. В яких кліматичних умовах збудована будівля?
 2. Для чого будівля використовується?
 3. Які особливості конструкції будівлі?
 4. Які параметри енергобалансу будівлі?
 5. Як дотримуються санітарні вимоги та норми?
 6. Як довго використовуються комунікації?
 7. В якому стані інженерні мережі?
 8. Чи добувається енергія з альтернативних джерел?
 9. Чи застосовуються сонцезахисні конструкції?


Стадії енергоаудиту

Сам процес енергоаудиту можна розділити на чотири основні стадії:
 1. Документальний аналіз.
 2. Інструментальна стадія.
 3. Висновки та звіт енергоексперта.

На першій стадії спеціаліст отримує від замовника всю необхідну для аналізу документацію (про особливості конструкції, експлуатації і т.д.) про споруду, яку треба перевірити. Вивчивши документацію, він буде мати на увазі, на що йому треба буде звернути увагу та як спланувати свою роботу.

На другій стадії експерт прибуває власне на сам об’єкт нерухомості, який треба проінспектувати, взявши з собою необхідне обладнання. Спеціаліст обстежує будинок тепловізором, на екрані якого відображене термографічне зображення об’єкту. На цьому інфрачервоному зображенні, в залежності від температури, картинка буде замальовуватися тепловізором в блакитний колір (коли не виявлено джерела тепла) або в жовтувато-червоний (коли виявлено тепло, яке йде назовні). Таким чином, експерт візуально може визначити, де і в якій мірі будівля втрачає своє тепло – де є погрішності в теплоізоляції, наскільки огороджувальні конструкції опираються теплопередачі, скільки тепла пропускають вікна, чи є несправності в роботі системи «тепла підлога», чи протікає покрівля.
На основі цих даних спеціаліст калькулює теплотехнічний розрахунок для цього об’єкту нерухомості – яку кількість тепла втрачає споруда та які заходи треба прийняти, щоб мінімізувати ці втрати. Це можуть бути рекомендації стосовно ремонту окремих частин будинку, заміни старих матеріалів більш енергоефективними і т.д.
Щоб тепловізор надавав достовірні данні, дослідження треба проводити в холодну пору року за умови, що вулична температура буде нижчою за кімнатну не менше ніж на 15 градусів за Цельсієм. Ці дані дадуть переконатися в ефективності опалювальної системи.

На третій стадії експерт формує енергоаудиторський звіт на основі даних, отриманих на другій стадії. Спираючись на цей документ, проводяться роботи з поліпшення енероефективності даної споруди, створюється відповідний енергопаспорт об’єкта нерухомості. На заключній стадії замовник отримує енергопаспорт, що містить в собі:
 1. Класифікацію енергетичної ефективності даної споруди.
 2. Порівняння огороджувальних конструкцій будови та її комунікацій з нормативними показниками.
 3. Оцінювання якості досягнень с покращення енергетичної ефективності.
 4. Поради стосовно підвищення класу енероефективності споруди.

Різні організації бажають отримати сертифікат енероефективності для досягнення різних цілей: енергоаудит житлових будинків проводиться, щоб дізнатися стан теплоізоляції та отримати підтримку від Фонду енергетичної ефективності; енергоаудит підприємства проводиться, щоб зменшити витрати на енергію та підвищити свою конкурентоспроможність; забудовникам енероаудит необхідний для створення проектної документації; держустановам він скоротить комунальні витрати і дозволить отримати допомогу з держбюджету.


Чому замовити варто саме у нас

Замовляючи енероаудит в нашому сервісі, ви можете бути впевнені в професійній компетентності наших сертифікованих FIDIC фахівців, а також у безпомилковості обладнання (потужний тепловізор Flir E6), яке вони використовують. Наш сервіс працює в різних містах України: Києві, Тернополі, Львові, Луцьку і Черкасах. Ми гарантуємо 100%-ву якість незалежно від складності або регіону: будь то енергоаудит львівської квартири або ж енергоаудит київського будинку. Наша компанія має за плечима більш як десятирічний досвід роботи й атестацію Фонду держмайна. Замовивши нашу підтримку, досить швидко ви оціните всі переваги від співпраці з нами: вартість платіжок знизиться, а тепла й затишку в вашій оселі стане відчутно більше.

Відповіді на запитання

Що таке енергоаудит

Енероаудит – це комплекс заходів, направлений на виявлення можливого неефективного використання енергетичних запасів об’єктів нерухомості та розробку спеціальних рішень, направлених на поліпшення раціонального використання енергетики, а також на надання будівлям певного класу енергоефективності.

Скільки коштує енергоаудит

Ціна енергоаудиту залежить від цілого ряду факторів, тому для кожного клієнта підбирається індивідуально. Щоб обговорити питання стосовно ціни, дзвоніть нашим спеціалістам або приїжджайте до нашого офісу в вашому місті. Перша консультація для вас буде безкоштовною.

Хто має право проводити енергоаудит

Згідно закону України «Про енергетичний аудит», проводити таку процедуру має право фізична особа, яка є громадянином України та має відповідний сертифікат кваліфікації (а також свідчення придатності кваліфікації).

Бажаєте замовити послугу "Енергоаудит будівель" ?
Телефонуйте за номером 044 22 333 58 чи тисніть кнопку нижче, і ми з радістю вам допоможемо!
Замовити послугу
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта