Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ
ПРОЄКТУВАННЯ ТА КОНСАЛТИНГ

Інженерні
вишукування

Інженерні вишукування є основою для розробки передпроєктної документації, проєкту і робочої документації будівництва, реконструкції об’єктів, технічного переоснащення промислових підприємств, проведення ліквідації великих і потенційно небезпечних споруд, уточнення кадастрової інформації тощо.

Інженерні вишукування включають в себе:

 • Геологічні та геодезичні вишукування на об’єкті, збирання матеріалу для дослідження;
 • Визначення місця розташування об’єкту;
 • Лабораторні дослідження міцності, щільності, хімічного складу матеріалів;
 • Розрахунок потужності фундаменту та основних елементів споруди.

  Інженерні вишукування для будівництва

  Згідно з ДБН (державних будівельних норм) України інженерні вишукування використовуються для підготовки певних технічних рішень, що пов’язані с будівництвом та їх затвердження.

  Перш ніж замовити послуги інженерного вишукування потрібно розуміти, що вони необхідні не тільки для нестандартних будівельних проєктів, а й для типових забудов та інших інженерних споруд.


  Так що таке інженерні вишукування – це процес попереднього наукового аналізу місцевих умов на території майбутньої забудови. А також комплексні процедури всебічних досліджень техногенних і природних факторів, які проявляються або можуть проявитись на обраній для процесу будівництва земельній ділянці.


  Об’єктом дослідження для інженерних вишукувань є не лише вивчення навколишнього середовища, аспекти якого можуть вплинути на попередньо спроєктовані споруди, а й інші показники які можуть вплинути на результат за межами території забудови.


  Основі цілі інженерних вишукувань складаються з:

  1. Поєднання елементів геоморфології та конфігурації рельєфу.
  2. Визначення фізичного стану ґрунтової товщі та місцевих характеристик клімату.
  3. Аналізу навколишніх технічних об’єктів та екологічного стану району.


  Звіти, що надаються в результаті проведеного інженерного вишукування є основою економіко-технічних обґрунтувань вкладу фінансових ресурсів, перед проектної документації та кінцевих об’єктів.


  Інженерні вишукування можуть знадобитись не тільки в період реалізації нового будівельного проєкту, а й під час:

  • реконструкції будівель або доріг;
  • необхідності в уточнені інформації кадастру;
  • технічного переоснащення промислових об’єктів;
  • ліквідації небезпечних або великих споруд.


  Інженерні вишукування – це важливий процес від якого залежить все подальше будівництво та його вартість. Тому для виконання цього завдання необхідно обирати надійного виконавця, одним з яких є група компаній WIN Experts.

  Чому варто звернутись до WIN Experts

  В першу чергу варто зазначити, що WIN Experts знаходиться на будівельному ринку вже більше 10-ти років і за цей час вона встигла заробити авторитет серед конкурентів та замовників. Організація займається проведенням експертиз різних будівельних проєктів та об’єктів нерухомості.

  Головна мета проєкту – впровадити високі будівельні стандарти якості, розвинути інноваційний підхід до розв’язання будь-яких питань, а також зробити процес будівництва максимально прозорим та вигідним для усіх учасників ринку.

  До складу кваліфікованих спеціалістів цієї групи входять:

  • інженери-консультанти;
  • судові експерти;
  • кошторисники;
  • архітектори;
  • проєктанти.


  За допомогою яких проводяться всі незалежні експертизи, проєктування та консалтинг в тому числі й інженерні вишукування.

  Організація також займається узгодженням проєктів в державних та незалежних експертизах і сприяє вдалому завершенню переговорів між виконавцем та наглядовими органами. А також складає всі види необхідної документації в яку входить і кошторис на інженерно-геодезичні вишукування.


  За більш детальною інформацією стосовно співпраці звертайтесь за вказаним номером телефону або замовляйте послугу онлайн.  Бажаєте замовити послугу "Інженерні
  вишукування
  " ?
  Телефонуйте за номером 044 22 333 58 чи тисніть кнопку нижче, і ми з радістю вам допоможемо!
  Інженерні<br> вишукування
  Замовити послугу
  Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
  Надіслати
  Дякуємо!
  Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
  Підписатися на новини
  Надіслати
  Дякуємо за підписку
  SiteMap
  Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта