Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Mission img

Місія компанії

Доброго дня!

Мене звати Віктор Лещинський, і я президент групи компаній Win Experts.

Все своє професійне життя я присвятив розвитку будівельної галузі України.

Наша мета – впроваджувати високі стандарти якості будівництва, сприяти розвитку інноваційних, високотехнологічних проєктів та робити процес будівництва прозорим і передбачуваним для усіх учасників ринку.

Наші ключові цінності – люди, їхня безпека та комфортне, щасливе життя у будинках, які ми допомагаємо проєктувати та будувати якісно і з дотриманням всіх норм законодавства.

Вектори щоденної роботи моєї команди – ефективне партнерство, професійна експертиза та допомога клієнтам у вирішенні від простих до найскладніших питань у сфері проєктування, будівництва та оцінки нерухомості. Нам не байдуже!

Віктор Лещинський,
Президент групи компаній WIN Experts

Mission img
Mission img

Група компаній WIN Experts створена 2016 року як мозковий центр в галузі експертизи проєктів будівництва та об'єктів нерухомості.

Команда Win Experts - це найкращі фахівці будівельної галузі: інженери-консультанти, кошторисники, судові експерти, проєктанти, архітектори, тощо. Висока кваліфікація спеціалістів Win Experts допомагає нашим клієнтам перемагати.

Гроші, час, безпека

Ми надаємо коректний кошторис будівельних робіт та об’єктивний технагляд, тому Ви не витрачаєте додаткові гроші на перебудову неякісного проєкту

Успіх і репутація

Ви отримуєте реальну експертизу та рекомендації. Ми пишаємося будинками, які ви ввели в експлуатацію

Розумні інвестиції

Ми проводимо комплексний аудит об’єкту нерухомості. Ви - інвестуєте розумно

Mission houses
Дивіться відео про нас
Video preview
Video preview
Нам довіряють
Житомирська ОДА
Житомирська ОДА
Інститут травматології 	та ортопедії
Інститут травматології та ортопедії
КМДА Шевченківського району
КМДА Шевченківського району
Національна Поліція
Національна Поліція
Укрпошта
Укрпошта
Укравтодор
Укравтодор
Ашан
Ашан
АТБ
АТБ
БЦ Леонардо
БЦ Леонардо
Кабінет Міністрів України
Кабінет Міністрів України
ІнтерАтлетика
ІнтерАтлетика
Київавтодор
Київавтодор
Київміськсвітло
Київміськсвітло
Київзеленбуд
Київзеленбуд
Квартал
Квартал
Укравтодор
Укравтодор
АТБ
АТБ
Київавтодор
Київавтодор
Відгуки про нас
А. Григорчук
Директор ТОВ «ТопГіп», головний інженер ПП «ТВФ Тріада»

Наші проєктні організації у тісній співпраці з ГК «Win Experts» провели експертизу та експертну оцінку близько 50 проєктів. У ході проведення розгляду проєктних матеріалів - від експертів отримували виключно конструктивні зауваження та рекомендації по запроєктованих об'єктах будівництва. Терміни розгляду проєктних матеріалів до виходу позитивного висновку складали від 14 до 30 діб. Ми, та наші замовники, задоволені співпрацею з ГК «Win Experts».

А. Григорчук
А. Гарбузюк
СЕО будівельної групи компаній «Синтез Груп»

Приємно співпрацювати з професіоналами. Дуже цінно отримувати слушні поради не тільки під час експертизи, а також і в процесі проєктування.

А. Гарбузюк
О. Сивачок
Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області

Завдяки високій кваліфікації, професіоналізму та значному досвіду експертів ГК «Win Experts», які були залучені до експертизи проєктної документації нашого об’єкту будівництва, вдалося вчасно та якісно отримати результат - підтвердити його якість на відповідність нормам чинного законодавства.

О. Сивачок
П. Удовиченко
Начальник Служби автомобільних доріг у Рівненській області

У процесі роботи спеціалісти ГК «Win Experts» в черговий раз підтвердили бездоганну репутацію, зарекомендували себе як ефективний колектив професіоналів, що здатний відповісти на будь-яке питання і вирішити будь-яку проблему. Варто додати, що роботи були виконані в чітко обумовлені строки. Ми дуже задоволені нашою співпрацею з ГК «Win Experts»і будемо співпрацювати в майбутньому, а також готові рекомендувати своїм колегам.

П. Удовиченко
П. Гнидюк
Начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області

Завдяки плідній співпраці з ГК «Win Experts» нашій організації вдалось вчасно завершити проєкт. Хочу відмітити високий професіоналізм та досвід експертів організації, які були залучені до експертизи проєкту, а також увагу до деталей та прискіпливість, з якою проводилась робота. Особливо вдячні за індивідуальний підхід, адже проєкт був нестандартним і потребував особливого підходу.
Також хочемо відмітити бездоганне матеріально-технічне забезпечення ГК «Win Experts», яке дало змогу якісно виконати роботу, та суворе дотримання усіх умов договірних відносин.

П. Гнидюк
С. Пляка
Заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області

Підхід працівників ГК «Win Experts» до реалізації нашого замовлення справив на нас дуже хороше враження. Чіткість, точність, професіоналізм, іноді і прискіпливість в хорошому розумінні цього слова, високий рівень комунікації персоналу, дали можливість своєчасно доопрацювати наш проєкт перед затвердженням, підтвердити його якість на відповідність нормам чинного законодавства.

С. Пляка
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта