Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ
Будівельний аудит

Обстеження будівель
та споруд

Вам потрібно оцінити якість новобудови чи стан будинку, який давно знаходиться в експлуатації?
Послуга обстеження будівель і споруд допоможе встановити загальний технічний стан будівлі, а також ступінь її руйнування чи пошкодження. Експерт Win Experts всебічно обстежує будівлю за допомогою професійного обладнання та зіставляє отримані значення з тими, які зазначені у проєктній документації та нормативних документах. Під час обстеження беруться до уваги різні чинники: термін експлуатації будівлі, місце її розташування, природні умови, вплив на споруду інших об’єктів тощо.
 
Також обстеження будівель і споруд дає змогу контролювати професійність та чесність виконавця будівельних робіт. Експерти встановлюють якість ремонтних і будівельних робіт, їх відповідність проєктно-кошторисній документації, будівельним нормам і договору. Окрім того, встановлюється кількість і якість будівельних матеріалів, які було використано під час робіт, та їх відповідність необхідним стандартам.

Коли необхідне технічне обстеження будівель, об'єктів і споруд?

Звіт технічного обстеження будівлі - це офіційний документ про наявність дефектів, які повинні своєчасно усуватися для безпеки людей при експлуатації будівлі в тих чи інших цілях. Він може знадобитися в певних ситуаціях:
 1. Немає інформації про термін служби об'єкта або проектних документів.
 2. Об'єкт перебував в зоні стихійного лиха, відбулися деформації, не прописані в нормативах, або сталася аварія.
 3. Потрібна оцінка несучої здатності та фізичного зносу для подальших відновлювальних та ремонтних робіт за певними технологіями.
 4. Технічний звіт про невід'ємні поліпшення потрібен при плануванні розконсервації або реконструкції об'єктів.
 5. Забудовник зобов'язаний звертатися в компетентні відомства, серед яких група компаній «WinExperts», при наявності факторів, здатних ускладнити будівництво: рельєф ділянки, характер ґрунту та інше. Наш фахівець проведе контроль якості будівництва й складе кваліфікований звіт.
 6. Думка експерта може стати вирішальною при пошуку компромісу у вирішенні важливих питань між підрядником і замовником в галузі будівництва. Своєчасно проведена перевірка якості будівництва допоможе уникнути проблем і прийняти правильне рішення.
Фахівці приватного науково-виробничого підприємства «Спектр», що входить до групи компаній «WinExperts», виконують обстеження технічного стану будівель і споруд у Києві, Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кіровограді, Луганську, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях та інших містах України.


Як ми проводимо комплекс діагностичних заходів

Професійно складений акт обстеження технічного стану будівлі дозволить не тільки обґрунтувати безпеку її експлуатації, але також своєчасно усунути можливі проблеми та уникнути непередбачених витрат у майбутньому. Звертаючись в групу компаній «WinExperts», клієнт отримує:
 1. Попередню консультацію у фахівця. Це допоможе визначити дату обстеження, необхідність присутності одного або декількох експертів і врегулювати інші питання.
 2. Виїзд на об'єкт для проведення дослідження. Спеціаліст проводить ознайомлення з об'єктом і збирає потрібну документацію, актуальні дані, проводить обстеження і паспортизацію технічного стану будівель і споруд.
 3. Хід обстеження. Експерт візуально оглядає об'єкт, виконує необхідні заміри, а також фотографує існуючі пошкодження, проблемні ділянки. Виконується шурфування фундаментів. Уточнення характеристик використовуваних матеріалів проводиться шляхом досліджень в лабораторних умовах.
 4. Обробку зібраної інформації. Всі отримані дані досліджуються фахівцями, виконуються розрахункові комплекси, на підставі чого формується експертний висновок.
Уточнити вартість проведення обстеження будівель в Києві та інших містах України можна у консультанта за номерами, вказаними на сайті. Також ми надаємо послуги в містах: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів і Чернівці.

Що отримує клієнт при зверненні в групу компаній «WinExperts»?

При зверненні до фахівців нашого приватного науково-виробничого підприємства клієнт отримує повний звіт про виконані дії, в який занесена наступна інформація:
 1. Плани поверхів і розрізи досліджуваної будівлі. Повні карти з дефектами в двох видах: паперовий та електронний на портативному носії.
 2. Фотозвіт знайдених пошкоджень і дефектів, які необхідно усунути для подальшої експлуатації будівлі.
 3. Протоколи про проведені дослідження матеріалів в лабораторних умовах або за допомогою неруйнівних методів.
 4. Висновок експерта, в який входять: технічний стан та рекомендації щодо шляхів відновлення та посилення несучих конструкцій. Надається в електронному та паперовому варіантах. Експертний висновок - це основа для подальших дій з вибору технології відновлення та реконструкції, а також інших видів робіт в безпечних умовах експлуатації.
 5. Отримані дані дозволять клієнту заповнити Паспорт технічного стану споруди.

Звертаючись в групу компаній «WinExperts», клієнт може бути впевнений в якості надаваних послуг. Штат наших співробітників - це досвідчена команда експертів. Ми працюємо, використовуючи сучасні прилади і строго дотримуючись фундаментальні методики, рекомендацій нормативних документів, прийнятих в Україні. Звернення до нас допоможе мінімізувати можливі ризики і виявити проблеми на початкових етапах, що дозволить уникнути додаткових витрат у майбутньому. Обґрунтування безпеки експлуатації об'єкта - це важлива частина будь-яких видів робіт. Щоб замовити консультацію, достатньо зв'язатися з оператором за контактними номерами.

Послуги енергоаудиту будівель

Енергетичний аудит - це професійне обстеження приватного або багатоквартирного будинку, а також окремо взятої квартири для виявлення можливості економії на споживанні енергоресурсів. Під такими маються на увазі як газ, вода, електроенергія, так і дрова в разі установки твердопаливного котла або пічного опалення.
Тобто послуга дозволяє грамотно використовувати, наприклад, побутові електричні прилади та не переплачувати за електроенергію. У звіті фахівця вказується:
 1. Необхідність утеплення із зазначенням площі в квадратних метрах.
 2. Термічний опір і склад стін.
 3. Обстеження та оцінка конструкцій огорожі.
 4. Рекомендації по вибору утеплювача.
 5. Поради щодо структури утеплення.
 6. Рекомендована сума на всі види робіт.
 7. Розрахунок конверторної вигоди при виконанні оптимізації: економія газу, електрики, води.
Ціна на технічне обстеження будівель і споруд залежить від ряду додаткових чинників. Отримати більш детальну інформацію можна у нашого консультанта.

Бажаєте замовити послугу "Обстеження будівель
та споруд
" ?
Телефонуйте за номером 044 22 333 58 чи тисніть кнопку нижче, і ми з радістю вам допоможемо!
Замовити послугу
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта