Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
line

Експертиза проєктів

ТОВ «Проексп» входить до Групи компаній Win Experts та відповідає за напрямок експертизи проєктів. Компанія здійснює комплексну експертизу проєктної документації, а також експертизу окремих розділів проєкту.

Наші фахівці уповноважені проводити експертизу за всіма класами наслідків: СС-1 СС-2 СС-3, - та мають великий досвід експертизи об'єктів різних типів – житлових комплексів, доріг, заводів, складних інженерних споруд тощо.

Для проведення експертизи ми формуємо проєктну команду та виділяємо особистого менеджера, відповідального за весь процес.

Expertise about img
4 ПРОСТИХ КРОКИ ДО ОТРИМАННЯ ЕКСПЕРТНОГО ВИСНОВКУ
Оцінка вартості експертизи та підписання договору
Оцінка вартості експертизи та підписання договору
Розгляд проєкту експертами та надання рекомендацій клієнту
Розгляд проєкту експертами та надання рекомендацій клієнту
Внесення клієнтом змін до проєкту
Внесення клієнтом змін до проєкту
Підготовка та видача експертного висновку
Підготовка та видача експертного висновку
Ми допоможемо вам провести експертизу на різних етапах життєвого циклу будівельного проєкту
circle
НОВЕ БУДІВНИЦТВО
НОВЕ БУДІВНИЦТВО
ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ
ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
РЕКОНСТРУКЦІЯ РЕСТАВРАЦІЯ
РЕКОНСТРУКЦІЯ РЕСТАВРАЦІЯ
Наші переваги
5 500+
5 500+

експертних висновків щорічно

Провідні експерти

будівельної галузі

Працюємо
Працюємо

по всій Україні

Проєктний консалтинг
Проєктний консалтинг

консультації експертів під час розробки проєкту

Досвід

реалізації складних проєктів

Безкоштовно
Безкоштовно

доставка документів

Кожному, хто зіштовхується з питаннями будівництва, необхідні висококваліфіковані спеціалісти для професійних консультацій та отримання експертних знань щодо ведення документації та окремих проектів. Мета компанії полягає у розвитку проектів будівництва, підвищенні їх стандартів якості. До складу компанії Win Experts входить товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається саме цими питаннями.

Для кожного вашого проекту наша компанія створює спеціалізовану команду провідних спеціалістів, які мають повноваження проводити будівельні експертизи СС-1 СС-2 СС-3.

Що потрібно для отримання висновку для експертів:

1. Визначити вартість запланованої експертизи та підписати договір.

2. Після розгляду проекту фахівці надають свої рекомендації клієнту.

3. За потребою клієнт може вносити зміни до проекту.

4. Висновки від експертів.

Експертиза проектів будівництва

Наша компанія пропонує експертизу проектів будівництва. Можливо обрати аналіз лише окремих розділів або кошторисну експертизу проекту.

Експертиза проектної документації на будівництво складається з сукупності факторів. Наша команда надає першу консультацію безкоштовно, де буде обговорюватися питання вартості проведення експертизи проектів будівництва, і ви зможете отримати відповіді на всі питання, що вас цікавлять.

Група компаній Win Experts співпрацює з бізнес-представниками та фізичними особами, надає послуги проведення експертизи об’єктів будівництва, веде спостереження за аудитом, технічним станом та пожежною безпекою цих об’єктів з урахуванням усіх нормативно-законодавчих актів.

Строк експлуатації. Для найбільш точного експертного рішення завжди використовується найкраще обладнання.

Контроль за станом будівель дає змогу зрозуміти, наскільки є чесними виконавці, та зрозуміти їх професійні можливості. Експерти перевіряють якість виконаних робіт, відповідність кошторисам та договору. У правильності кошторисної документації зацікавлений інвестор та замовник будівництва. Експертиза кошторисів допомагає застрахуватися від фінансових загроз та загроз технічної направленості, які можливі при будівництві. Окремо встановлюється кількість використаних матеріалів для будівництва, які були задіяні, та відповідність всього процесу необхідним нормам та стандартам.

Дуже важливим напрямком діяльності Win Experts, безперечно, є експертиза довговічності та надійності будівельних об’єктів. Адже саме це є запорукою їх безпеки. Відповідно, цією експертизою неможна нехтувати і, безумовно, її потрібно довіряти лише найкращим спеціалістам та професіоналам. Це стане вагомим внеском у безпечність подальшого будівництва.

Окремі розділи проекту

За бажанням клієнта може бути проведена експертиза лише окремого розділу будівництва. Наші професіонали пропонують експертну оцінку енергозбереження, екологічної складової, техногенної безпеки об’єкту, санітарного та епідемічного благополуччя населення та охорони праці.

Ми можемо бути впевнені в якості послуг, які пропонуємо, оскільки в нашій команді працюють найкращі спеціалісти з дуже великим досвідом роботи. Їх професійності вистачає для проведення навіть найскладніших проектів. Це провідні інженери, юристи, які проводять комплекс перевірок об’єктів будівництва, а технічний відділ контролює сам процес будівництва та відповідність кошторисам.

Всі ці послуги ми готові надати вам у таких містах, як Одеса, Харків, Полтава, Кременчуг, Вінниця, Дніпро та інших, де є наші представництва.

Відповіді та запитання:

Як замовити будівельну експертизу?

Для того щоб замовити будівельну експертизу, ви можете зателефонувати за номером 044 22 333 58 або заповнити анкету на сайті winexperts.com.ua та ми з вами зв’яжемося і допоможемо вирішити всі ваші запитання.

Коли потрібна будівельна експертиза?

Будівельна експертиза потрібна при купівлі об’єктів нерухомості для визначення стану будівлі та стану інженерних комунікацій. Вона необхідна у ході перепланування приміщень, перед початком капітальних ремонтних робіт. Експертиза потрібна, щоб розуміти вартість будівельних робіт. Саме будівельні експертизи можуть показати, наскільки придатна будівля для проживання та експлуатації.

Строки проведення будівельної експертизи

Терміни здійснення будівельної експертизи залежать від заданого об’єкту обстеження, його особливостей. Точну інформацію ви зможете отримати на першій безкоштовній консультації у наших спеціалістів, звернувшись за контактними номерами.

Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта