Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ПОСЛУГУ
Будівельний аудит

Комплексний аудит

Коли ми ідемо у крамницю за покупками, ми прагнемо придбати якомога якісніший товар і для цього уважно вчитуємося в етикетку, вивчаємо склад продукту, термін його придатності тощо. Те ж саме стосується і придбання більш коштовних товарів, таких, як нове житло.

Але оцінити якість об’єкту нерухомості самотужки пересічний покупець не зможе. Для цього існує послуга комплексного аудиту нерухомості, яку надають досвідчені експерти Win Experts.

 

Комплексний аудит включає в себе дослідження історії будівлі, документів на право власності, законності будівництва на земельній ділянці, наявності заборон на відчуження, факту перебування об’єкту купівлі-продажу у заставі, а також відсутності судових рішень, що вступили в законну силу.

 

Крім визначення юридичних ризиків, комплексний аудит передбачає обстеження будівлі з використанням професійного обладнання. Подібне обстеження дозволяє оцінити загальний технічний стан будинку чи помешкання, перевірити стан інженерних комунікацій та визначити параметри енергоефективності.Бажаєте замовити послугу "Комплексний аудит" ?
Телефонуйте за номером 044 22 333 58 чи тисніть кнопку нижче, і ми з радістю вам допоможемо!
Замовити послугу
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта