Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
 Цифровізація експертної галузі: захищаємо свої експертні звіти від підробки
18 вересня 2020

Цифровізація експертної галузі: захищаємо свої експертні звіти від підробки

Група компаній Win Experts, а саме ТОВ «Проексп», яке входить до її складу, зіштовхнулась з неприємною і небезпечною ситуацією - підробкою експертного звіту. Недобросовісна проєктна організація, аби пришвидшити початок будівництва, не пройшла експертизу своєї проєктно-кошторисної документації. Натомість ця організація підробила експертний звіт. Все завершилося справою у суді.
 
Варто сказати, що останнім часом на ринку експертних послуг почастішали випадки підробки експертних звітів. Ця негативна тенденція може призвести до дуже небезпечних наслідків, адже на основі проєктної документації, яка не пройшла відповідну експертну перевірку, будуються будинки, школи, дитячі садочки тощо. І такі об’єкти становлять потенційну загрозу для тих, хто у них перебуває. Можливо це і є однією з причин, чому останнім часом ми бачимо стільки трагічних випадків з руйнуванням будівель.
 
Група компаній Win Experts вирішила раз і назавжди запобігти поширенню цієї небезпечної тенденції. І для цього ми приєдналися до ініціативи Національного експертно-будівельного альянсу України і впроваджуємо в себе цифровий захист експертних звітів.
 
Відповідна система генерує динамічні коди маркування з криптографічним захистом, які наносяться на експертні документи. Просканувавши цей код за допомогою мобільного додатку, можна перевірити автентичність документу та весь його життєвий цикл. Таким чином система забезпечує однозначну ідентифікацію та верифікацію експертних висновків протягом всього їх життєвого циклу, їх реєстрацію, перевірку оригінальності та відповідності інформації, кодування та зберігання даних в BlockChain. Це цілком незалежна система, яка не належить жодній із структур. Зберігання та захист даних здійснюється наскрізним шифруванням і записом в структурах BlockChain, які неможливо змінити або підробити.
 
Відтепер ми будемо впевнені, що наше добре ім’я не використають недобросовісні гравці будівельного ринку. Запрошуємо своїх колег приєднуватися до цієї корисної ініціативи!
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта