Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Експерти Win Experts взяли участь у вебінарі «Актуальні питання планування території ОТГ»
08 жовтня 2020

Експерти Win Experts взяли участь у вебінарі «Актуальні питання планування території ОТГ»

Група компаній Win Experts не може залишатися осторонь важливих процесів розвитку країни, саме тому наші експерти активно співпрацюють з Національним експертно-будівельним альянсом України, який займається просвітництвом у питаннях будівництва, архітектури та містобудування.
7 жовтня Національний експертно-будівельний альянс України спільно з Всеукраїнською Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація ОТГ» провели вебінар «Актуальні питання планування території ОТГ» для представників об’єднаних територіальних громад.
Метою заходу було ознайомити його учасників із актуальними змінами до нормативно-правової бази у сфері просторового планування територій громад. Основні питання стосувалися розробки Комплексних планів просторового розвитку територій об’єднаних територіальних громад – нового виду містобудівної документації, який носить статус як містобудівної документації, так і землевпорядної.
Під час вебінару президент Національного експертно-будівельного альянсу Віктор Лещинський розповів про ініціативу Альянсу, яка передбачає спільно з Асоціацією об’єднаних територіальних громад створити Центр консультування з питань будівництва, проєктування та експертизи. Це необхідно, аби надавати громадам допомогу у розробці містобудівної документації та інших питаннях, які стосуються будівництва та архітектури. «Ми створимо всеукраїнський хаб, який допомагатиме громадам розбудовувати їхні території, переймати досвід інших, отримувати безкоштовні консультації від найкращих експертів будівельної галузі» - зазначив Віктор Лещинський.
На вебінарі також йшлося про місце комплексного плану просторового розвитку території ОТГ в загальній структурі містобудівної документації, його взаємозв'язок з іншими видами документації місцевого рівня, про специфіку документу, про те, як зробити цей документ не формальним, а специфічним, унікальним для кожної громади, про етапи розроблення, вибір виконавця та багато інших аспектів.
Кожній громаді необхідно буде створити Комплексний план просторового розвитку, а потім – віддати його на експертизу. без цього вона не зможе гармонійно та послідовно розвиватися.
Усі ці послуги надає група компаній Win Experts, і ми готові стати партнерами громад у створенні цього важливого для їх розвитку документу!
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта