Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Фахівці ГК Win Experts дали практичні поради щодо проєктування, експертизи та технічного нагляду
07 серпня 2020

Фахівці ГК Win Experts дали практичні поради щодо проєктування, експертизи та технічного нагляду

6 серпня відбулась online-зустріч «Корисні поради від експертів щодо комплексу питань з проєктування, експертизи та технічного нагляду у будівництві», яку спільно організували Національний експертно-будівельний альянс України та Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів.
 
Захід проводився для проєктантів, представників архітектурних бюро, об’єднаних територіальних громад, виробників будматеріалів, представників промислових підприємств і агропідприємств та усіх, хто у своїй діяльності так чи інакше пов’язаний з будівництвом.
 
До обговорення актуальних питань галузі долучилися такі авторитетні фахівці як Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів та Віктор Лещинський, президент Національного експертно-будівельного альянсу України.
 
Зараз викликає багато спірних питань робота експертних організацій з замовниками, інвесторами, проєктантами та архітекторами. Нового в галузі багато. І тут важливо об’єднувати зусилля, ділитися інформацією, обговорювати спірні моменти усім разом. Для цього ми і організовуємо подібні заходи і запрошуємо приєднуватися до них усіх зацікавлених, — наголосив Віктор Лещинський у своєму вітальному слові.
 
Експерти ГК Win Experts представили загалу свої виступи про експертизу як ключовий фактор успішної реалізації проєктів будівництва, сучасне проєктування, будівельну судову експертизу та технічний нагляд, а також новітні методи обмірів та обробки вихідних даних.
 
 
Національний експертно-будівельний альянс України пропонує усім зацікавленим сторонам надання онлайн-консультацій провідними фахівцями з усіх питань, які обговорювалися під час зустрічі.
 
Звертайтеся!
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта