Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Мінрегіон тестує першу чергу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва
24 вересня 2020

Мінрегіон тестує першу чергу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

 Діджиталізацію не спинити!
Win Experts крокує в ногу з часом, доєднавшись до цифрових ініціатив Національного експертно-будівельного альянсу України в галузі експертизи: експертний звіт в цифровому форматі та захист експертної документації за допомогою DataMatrix-кодів.
Не менш активно впроваджується цифровізація будівельної галузі і на державному рівні. Зокрема, Мінрегіон вже тестує першу чергу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. «Тестування відбувається в рамках експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

У співпраці з Мінцифрою та за підтримки міжнародних партнерів працюємо над наповненням Порталу електронної системи, який має запрацювати на постійній основі з 1 грудня цього року. Якомога більше сучасних сервісів мають перейти в цифровий формат та довести, що прозорі умови в сфері будівництва є на сьогодні обов’язковими правилами», – наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Проведено первинну автентифікацію відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури під час реєстрації в електронних кабінетах із залученням саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності. Також Мінрегіон провів онлайн-конференції за участю декількох тисяч працівників уповноважених органів містобудування та архітектури.

Учасники отримали методичні рекомендації щодо запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва та наповнення Реєстру будівельної діяльності. До Реєстру внесена інформація про містобудівні умови та обмеження, будівельні паспорти, відомості про осіб, що отримали кваліфікаційний сертифікат, про проєктну документацію, звіти про результати експертизи проєктної документації на будівництво об’єктів, документи, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Здійснюється автоматизоване електронне консультування в режимі реального часу з питань надання адміністративних послуг у сфері будівництва та здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю.

Експериментальний проект діятиме до 30 листопада 2020 року. Доступ до відомостей, що містяться в Електронній системі, здійснюється на безоплатній основі.

Портал Електронної системи має офіційну адресу e-construction.gov.ua.
Робота над проектом триває в плідній співпраці Мінрегіону, Мінцифри, за підтримки проєкту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”

Джерело: Мінрегіон

Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта