Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Музей архітектури та будівництва отримав власний логотип
30 березня 2021

Музей архітектури та будівництва отримав власний логотип

Інтрига із підбиттям підсумків конкурсу на розробку логотипу Національного музею архітектури та будівництва трішки затяглася. Оскільки організатори прагнули дотриматися відповідних процедур.

Нагадаємо, конкурс відбувався за ініціативи Фонду Віктора Лещинського у партнерстві з Національним експертно-будівельним альянсом України та групою компаній Win Experts. Він розпочався 18 січня і тривав до 28 лютого, охопивши майже півмільйона людей. На конкурс було надіслано величезну кількість робіт. Професійне журі оцінювало 162 логотипи. До його складу увійшло керівництво п’яти профільних ВУЗів України (ВНТУ, КНУБА, ПДАБА, ХНУБА, «Полтавської політехніки»), фахівці Національного експертно-будівельного Альянсу України та групи компаній Win Experts. Далі вибраний логотип перевірявся на плагіат у Держпідприємстві «Українському інституті інтелектуальної власності» (Укрпатент). І це тривало майже два тижні.

І ось нарешті музей таки отримав креативний та водночас унікальний логотип. Переможницею конкурсу стала Ксенія Лисюк із Києва. Із чим ми її вітаємо!

До речі, сама церемонія нагородження відбудеться 3 квітня.

Велика вдячність усім, хто долучився до нашого конкурсу! Будуємо Україну разом!
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap