Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Національному музею будівельної галузі бути!
18 січня 2021

Національному музею будівельної галузі бути!

Ідеєю створення музею будівельної галузі президент Національного експертно-будівельного альянсу України та ГК Win Experts Віктор Лещинський пройнявся ще кілька років тому. Однак лише зараз з’явилася нагода, аби втілити цей задум у життя.

Вважаємо, що будівельна галузь – одна із найважливіших у нашому суспільстві, а професії будівельник, архітектор, проєктант, експерт є такими, на які треба звертати більше уваги та популяризувати їх серед молоді. Тож завдяки майбутньому музею будемо це робити! Фонд Віктора Лещинського за підтримки Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts розробив чіткий план дій, аби музей будівельної галузі з’явився якнайшвидше та одразу зміг поповнюватися численними експонатами.

Для початку ми віднайшли чудове приміщення під музей, яке знаходиться за адресою: місто Київ, вулиця Січових Стрільців, 77. Саме там і буде тимчасовий прихисток для нашого культурного осередку. Оскільки у майбутньому підшукаємо місце, де зможемо спроєктувати та збудувати ексклюзивне приміщення за міжнародними стандартами спеціально для Національного музею будівельної галузі.

Запрошуємо всіх небайдужих до співпраці - запропонувати якісь креативні ідеї, а, можливо, знайдуться і ті, хто навіть презентує для музею експонат!

Контактний телефон: 0 (96) 626 35 64

Будуємо Україну разом!
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта