Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Визначили переможців конкурсу листівок на будівельну тематику
19 грудня 2020

Визначили переможців конкурсу листівок на будівельну тематику

У День святого Миколая у приміщенні Національного експертно-будівельного альянсу України відбулося нагородження переможців конкурсу "Новорічна листівка на будівельну тематику". Його ініціював Фонд Віктора Лещинського. А сам конкурс проводили у Фейсбуці. Група компаній Win Experts стала партнером в організації цього конкурсу.

На конкурс надійшло понад двісті листівок з усієї країни. Тому конкурсній комісії на чолі із відомою українською співачкою Наталією Валевською було досить непросто зробити свій вибір. "Ми дотримувалися всіх прописаних умов конкурсу: голосування користувачів Фейсбук, а також думка журі у співвідношенні 50% на 50%. Я була приємно вражена тим, яка запекла боротьба тривала на конкурсі, – каже Наталія Валевська. – Дякуємо всім, хто долучився до нашого конкурсу. Ви – неймовірні. Окрема подяка Віктору Лещинському за надану довіру і запрошення очолити конкурсну комісію".

Президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський зазначає, що здивувався масштабу конкурсу. Він не міг і припустити, що стільки буде бажаючих розробити свої авторські листівки. "Мій фонд і надалі буде влаштовувати подібні конкурси. Вважаю, що творчих людей потрібно заохочувати і підтримувати", – підкреслив Віктор Лещинський.

За підсумками конкурсу перше місце виборола робота Олени Шляпенкової із Павлограда (премія 15 тис. грн), II місце – листівка Олександра Зими із Полтави (10 тис. грн), а III місце – робота Романа Курдибахи із Києва (5 тис. грн).

Також всі переможці отримали фірмові годинники від Фонду В. Лещинського.

У номінації "Глядацька симпатія" здобув перемогу зі своєю авторською листівкою Андрій Радик зі Львова (премія 2 тис. грн). А спеціальний заохочувальний приз (блютуз-колонку) отримала від Віктора Лещинського Надія Шевченко. Жінка надіслала на конкурс найбільшу кількість листівок.

Особиста ж симпатія Наталії Валевської дісталася Тетяні Залаті з міста Більмак, що в Запорізькій області. Дівчина отримала диск із автографом співачки і годину онлайн-кава із зіркою.

Також новорічні набори цукерок подарують дітям, роботи яких набрали більше 100 лайків.

І найголовніше, найближчим часом найкраща листівка з авторством Олени Шляпенкової буде видрукувана п'ятитисячним накладом. Її направлять у будівельні організації України та органи місцевого самоврядування. Крім того, із 30-ти кращих листівок розроблять колаж, який опублікують у професійних журналах будівельної галузі.

На заході були присутні і працівники НЕБАУ і групи компаній Win Experts, які з великим захопленням фотографувалися у святковій фотозоні. До речі, її спеціально розробили до цього свята.
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта