Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Переводимо експертні висновки у цифровий формат
23 червня 2020

Переводимо експертні висновки у цифровий формат

Мова йде про одну з цифрових ініціатив Національного експертно-будівельного альянсу України, до якої долучилась ГК Win Experts - переведення експертних висновків у цифровий формат.
 
В рамках реалізації цієї ініціативи розроблено API (веб-інтерфейс) для переведення в цифровий формат експертного звіту та призначення його підписантів. Таким чином всі експерти, залучені до роботи над конкретним документом, отримують індивідуальне шифроване посилання для накладання електронного підпису та печатки. Довга процедура збору фізичних підписів експертів на експертному звіті залишилась позаду! Цей простий механізм також значно ускладнює та майже унеможливлює фальсифікацію документу. Це швидко, зручно та надійно, особливо в умовах обмежень, наприклад таких, як карантин.
 
Відтепер експерти Win Experts підписуватимуть звіти за допомогою електронного підпису та печатки.
 
Система також дозволяє згенерувати візуальну копію електронного документу.
 
Працюючи над розробкою практичного механізму переведення експертних висновків у цифровий формат, Національний експертно-будівельний альянс України звернувся з запитом до Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України щодо проведення правового експертного дослідження і надання фахового висновку стосовно цього питання. Згідно з висновком цієї поважної установи використання сучасного та зручного механізму накладання електронного підпису та печатки на документ, який дозволяє економити час та зусилля усіх учасників, які беруть участь у його створенні, є законним та правомірним.
 
Приєднуйтесь!
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта