Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Підписано грантову угоду з Лондонським офісом Європейського Банку Реконструкцій та Розвитку
04 грудня 2020

Підписано грантову угоду з Лондонським офісом Європейського Банку Реконструкцій та Розвитку

Раді повідомити, що компанія ПРОЕКСП, яка входить до складу групи компаній Win Experts, розпочала важливий проєкт з впровадження системи менеджменту якості у будівельній експертизі відповідно до міжнародного стандарту ISO9001:2015.

Варто зазначити, що проєкт реалізується європейськими фахівцями-консультантами за підтримки програми Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

4 грудня керівник групи компаній Win Experts Віктор Лещинський підписав відповідну грантову угоду з Лондонським офісом ЄБРР.

Активна стадія проєкту розпочинається одразу після підписання угоди. Це надасть можливість фахівцям Win Experts впроваджувати міжнародні стандарти надання послуг у проєктуванні, експертизі проєктної документації та будівельному аудиті.

Цей важливий крок – вимога часу та стратегія розвитку Win Experts, адже масштабні проєкти, зокрема інфраструктурні, до реалізації яких залучаються кошти міжнародних фінансових установ, вимагають зовсім інших практичних підходів у своїй реалізації.

Якість, сталість бізнес-процесів та висока фаховість експертів – вимоги замовників та держави до виконавців лише зростатимуть!
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта