Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
У Win Experts пройшов сертифікаційний аудит з впровадження  ISO 9001:2015
10 березня 2021

У Win Experts пройшов сертифікаційний аудит з впровадження ISO 9001:2015

10 березня у ТОВ «ПРОЕКСП», що входить до складу групи компаній Win Experts, відбувся сертифікаційний аудит з впровадження у компанії міжнародного стандарту системи менеджменту якості ISO 9001:2015.

Зазначаємо, що під час роботи над цим проєктом також розпочата співпраця з ЄБРР. ТОВ «ПРОЕКСП» у грудні 2020 року підписало угоду з Лондонським офісом ЄБРР в рамках програми підтримки українського бізнесу. За цим договором компанія отримає компенсацію в розмірі 50% від вартості впровадження системи менеджменту якості на підприємстві. Такою можливістю можуть скористатися й інші експертні організації, адже наявність системи менеджменту якості стане невдовзі обов’язковою умовою роботи на ринку у зв’язку з набуттям чинності положень Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку» №850-ІХ.

Цей проєкт компанія впроваджує з надійним партнером - ТОВ Глобал Сертифік. Варто додати, що Національний експертно-будівельний альянс України, учасником якого є група компаній Win Experts, спільно з ТОВ Глобал Сертифік адаптували міжнародний стандарт ISO 9001:2015 спеціально для експертних організацій. Сергій Рубальський, директор ТОВ «Глобал Сертифік» виступив під час Загальних зборів Альянсу та Вищої Ради експертних організацій з докладною інформацією про необхідність впровадження системи менеджменту якості в усіх експертних організаціях.

Ознайомитися з презентацією можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1geAfLRKb7jFH6hxkfDtifu-uMwGpan5o/view?usp=sharing

Закликаємо експертні організації долучатися до ініціативи Win Experts і активно впроваджувати систему менеджменту якості, адже невдовзі це стане необхідною умовою роботи на ринку експертних послуг.
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap