Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Win Experts впроваджує цифрову систему захисту експертних висновків
26 червня 2020

Win Experts впроваджує цифрову систему захисту експертних висновків

Раніше на ринку були відсутні цифрові рішення, які б захищали експертні звіти від фальсифікації та давали можливість оперативно перевіряти автентичність документів. Національний експертно-будівельний альянс України разом з партнером ТОВ «Укрдержцифра» розробили таке рішення і запропонували його усім експертним організаціям. Група компаній Win Experts першою почала захищати свої експертні звіти!
 
У чому полягає робота цієї системи? Вона генерує динамічні коди маркування (кодування) з криптографічним захистом, які наносяться на експертні документи. Просканувавши цей код за допомогою мобільного додатку (у загальному доступі, безкоштовно для користувача), можна перевірити автентичність документу та весь його життєвий цикл.
 
Таким чином система забезпечує ідентифікацію та верифікацію експертних висновків, їх реєстрацію, перевірку оригінальності та відповідності інформації, кодування та зберігання даних в BlockChain. Це цілком незалежна система, яка не належить жодній із структур.
 
Зберігання та захист даних здійснюється наскрізним шифруванням. Будь-яке втручання чи підробка неможливі. Система працює тільки з перевіреними даними. Все це унеможливлює незаконні дії з боку учасників ринку.
 
Win Experts запрошує усіх представників експертного середовища приєднуватися до цієї важливої ініціативи!
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта