Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Win Experts взяли участь в онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі України»
17 червня 2020

Win Experts взяли участь в онлайн-марафоні «Стан та перспективи розвитку будівельної галузі України»

Під час Марафону авторитетні спікери та сотні учасників з усієї країни обговорювали найактуальніші проблеми будівельної галузі. Це представники будівельної спільноти та органів місцевого самоврядування, центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, виробники будівельних матеріалів, представники юридичної спільноти та бізнес-консалтингу.
 
Win Experts як один із лідерів ринку не могли не доєднатися до цього заходу, і взяли у ньому участь в межах дискусії «Експертиза проєктів будівництва», якій була присвячена друга половина дня 17 червня.
Модерували дискусію президент Національного експертно-будівельного альянсу України Віктор Лещинський та виконавчий директор Альянсу Олександр Пєтушков.
 
У своєму вступному слові Віктор Лещинський наголосив на важливості співпраці між експертними організаціями у вирішенні спільних проблем та у переході до саморегулювання в галузі.
 
Нове бачення ринку експертизи проєктної документації представив директор з продажів Win Experts Дмитро Садиков. Це, перш за все, впровадження комплексного підходу до потреб споживача (виконання всіх можливих видів будівельної експертизи, експертизи проєктної документації, технічний супровід проєктів тощо). По-друге, це осучаснення процесу надання послуг: супровід клієнта персональним менеджером, інформування про всі етапи проходження його проєкту, значне прискорення виконання замовлення завдяки он-лайн взаємодії групи експертів, які працюють над проєктом, та безпосередньо замовником.
 
З фаховими презентаціями виступили представники Мінрегіону та кількох потужних експертних організацій. Групу компаній Win Experts представили виконавчий директор ПНВП «СПЕКТР» Роман Сиромятніков, начальник сектору з проведення експертизи компанії «ПРОЕКСП» Володимир Ніколін, провідний експерт Василь Бачинський.
 
Коротко підсумовуємо теми, які обговорюватися, і результати цієї частини Марафону :
 
  1. Низька якість проєктної документації, необхідність запровадження освітніх ініціатив для молодих спеціалістів;
  2. Демпінг на ринку експертних послуг, нарікання учасників ринку на якість експертних звітів. Учасники наголосили на необхідності запровадження ринкового нагляду з боку громадських об'єднань, до яких входять експертні організації та представники контролюючих органів;
  3. В ході дискусії учасники домовились створити експертну групу на базі Громадської ради при Мінрегіоні для обговорення проблематики експертного середовища та пошуку вирішення ряду проблемних питань на регулярній основі;
  4. Необхідно і надалі активно впроваджувати цифрові технології в галузі експертизи.
 
Win Experts охоче візьме участь в усіх зазначених напрямках, щоб спільно з колегами удосконалювати ринок будівельної експертизи!
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap
Pro-fits.com.ua - seo продвижение сайта