Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Загальні збори Національного експертно-будівельного альянсу України
24 лютого 2021

Загальні збори Національного експертно-будівельного альянсу України

23 лютого в готелі InterContinental Kyiv відбулися Загальні збори учасників Національного експертно-будівельного альянсу України, до яких відноситься і група компаній Win Experts. До заходу долучилися також партнерські організації. Частина членів Альянсу були присутні на заході онлайн.

На початку Зборів виконавчий директор Альянсу Олександр Пєтушков прозвітував про роботу організації за минулий рік та окреслив плани на 2021.

«Оскільки минулий рік через пандемію в усій країні пройшов переважно в он-лайн, наша організація також максимально перелаштувалася на сучасні цифрові технології. Особливо пишаємося двома цифровими інструментами, які впровадили та запропонували експертним організаціям. Це експертний звіт у цифровому форматі та цифровий захист експертних звітів», - зауважив президент Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts Віктор Лещинський.

Альянс протягом року провів кілька десятків різноманітних заходів та долучався до партнерських. Це робочі групи, вебінари, виїзні засідання, семінари. Також ми підписали кілька меморандумів про співпрацю із різними організаціями. Альянс постійно співпрацює із центральними ЗМІ, де висвітлює свою діяльність, послуги учасників Альянсу та основні тенденції будівельної галузі. Крім того, продовжується та підсилюється співпраця з міжнародними інституціями, аби розвиватися та йти в ногу із часом.

У 2021 році планується посилено розвивати такі напрямки: відкритість та професійне регулювання експертного ринку, подальша електронна трансформація галузі, BIM (Building Information Model), саморегулювання як спосіб контролю та підвищення якості експертних послуг. Запрошуємо долучатися усіх зацікавлених! Під час Зборів в інформаційно-практичному блоці виступили представники партнерських організацій – Сергій Рубальський від ТОВ «Глобал Сертифік» та Андрій Червонюк від CAD/BIM SOFTPROM Distribution Gmbh.

Ще одна приємна новина. Вчора рішенням Ради директорів FIABCI Іnternational було затверджено на міжнародному рівні членство Альянсу у міжнародній федерації фахівців з нерухомості та у Світовій Раді експертів FIABCI Іnternational. Про це під час заходу оголосив Дмитро Ковганіч, президент FIABCI-Ukraine. У цей же день між Альянсом та FIABCI-Ukraine було підписано Меморандум про співпрацю.

Найемоційнішим моментом заходу стало вручення сертифікатів новим учасникам Альянсу. Серед них: Андрій Гарбузюк (ТОВ «Гостомель резидентс»), Сергій Гоголь (ТОВ «Будівельна компанія «Атера Девелопмент»), Олександр Жиднін (ТОВ «Інженерна компанія «БАРСА»), Юлія Козлова (ТОВ «Iнженерна компанiя «АВТОМАГІСТРАЛЬ»), Юрій Підлісний (ТОВ «Перша будівельна експертиза»), Іван Перегінець (ОК ЖБК «Доступне житло»), Богдан Рублюк (ТОВ «Фомальгаут-Полімін»), Гліб Гринько (ТОВ «ДН Консалтинг»).

Новий учасник Альянсу, комерційний директор ТОВ «Фомальгаут-Полімін» Богдан Рублюк пообіцяв, що їхнє підприємство ділитиметься досвідом та всіляко співпрацюватиме для покращення законодавчого поля у будівельній галузі.

Разом заради розвитку!

Сергій Рубальський від ТОВ «Глобал Сертифік» - https://drive.google.com/file/d/1geAfLRKb7jFH6hxkfDtifu-uMwGpan5o/view?usp=sharing

Андрій Червонюк від CAD/BIM SOFTPROM Distribution Gmbh - https://drive.google.com/file/d/1QhfjPjT1TWEFF5thSkzFQtsvZmD7DVWt/view?usp=sharing

FIABCI international - https://issuu.com/katerynapylypchuk/docs/brochure_202020_20ukrainian_20version_20ok_20?ff

Прозвітували про свою роботу за минулий рік - https://drive.google.com/file/d/1RwNCZPU3nt5H40eLPFWrdKUqQjtKtQ5f/view?usp=sharing

Плани на 2021- https://drive.google.com/file/d/1DBbRbpTKUnTulzx7G5p0oORYhF2RTiG1/view?usp=sharing
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap