Переверніть Ваш пристрій
в горизонтальне положення
ЗАМОВИТИ
ЕКСПЕРТИЗУ
Новини
до списку новин
Підписатися на новини
Фахівці групи компаній Win Experts виступили на зустрічі Клубу Будівництва YOUNG BUSINESS CLUB
06 квітня 2021

Фахівці групи компаній Win Experts виступили на зустрічі Клубу Будівництва YOUNG BUSINESS CLUB

5 квітня у Києві в БЦ Spaces відбулась зустріч Клубу Будівництва YOUNG BUSINESS CLUB на тему «Інновації в будівництві: матеріали та технології, BIM, експертиза та аудит». До неї долучилися провідні експерти, аби обговорити актуальні питання галузі.

На заході виступили такі спікери: комерційний директор ТОВ «Фомальгаут Полімін» Богдан Рублюк, генеральний директор ТМ «ScanyWELL» Геннадій Прощенко, директор приватного науково-виробничого підприємства «СПЕКТР» та керівник напрямку експертизи проєктів групи компаній Win Experts Василь Можар. Вони докладно розповіли про трансформацію ринку будматеріалів, глобалізацію бізнесу: досвід виводу компанії на міжнародний ринок.

Також зупинилися на сучасних методах обмірів та обробки вихідних даних, 3D моделюванні будівлі при проєктуванні. Крім того, приділили увагу судово-технічній будівельній експертизі та будівельному аудиту: практичним кейсам для бізнесу.

Так, Василь Можар ознайомив присутніх із організацією проведення цієї експертизи. Також пояснив, чому нині запрошуються до роботи не Інститут Судових Експертиз, а наймають звичайних експертів із комерційних організацій, які виконують ту ж саму функцію. І це робить здорову конкуренцію на ринку в даному напрямку роботи. Також він розповів, які експертизи виконує група компаній Win Experts: експертиза доступності приміщень; експертиза невід’ємних поліпшень приміщень; судово-технічна експертиза із якості виконаних робіт у відповідності до вартості, проєктної документації та фактично виконаного обсягу робіт. І у яких випадках потрібно застосовувати ту чи іншу експертизи.

Юрій Іванов
Будь ласка, залиште ваші контакти і наш менеджер зв’яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами найближчим часом
Підписатися на новини
Надіслати
Дякуємо за підписку
SiteMap